/Vyzvednutí převodovky ZDARMA
Vyzvednutí převodovky ZDARMA 2024-03-13T11:46:00+00:00

Jsme dynamicky vyvíjející se firma, která již od roku 2007 provádí opravy manuálních, robotických a automatických převodovek.

Potřebujete opravit nebo zrepasovat Vaši stávající převodovku? Můžete využít službu vyzvednutí převodovky kdekoliv po ČR a SK o kterou se postará Naše firma a doručení k Nám zaplatíme za Vás.

Jak služba vyzvednutí převodovky k opravě zdarma funguje?

Službu zprostředkováváme prostřednictvím přepravní společnosti Toptrans a pokud je požadavek odeslán do 15:00 hodin předchozího pracovního dne  svoz zpravidla proběhne následující pracovní den.  Po odeslání formuláře Vás budeme telefonicky nebo emailově kontaktovat pro potvrzení přijetí. Nasledně proběhne svoz zásilky k Nám do firmy a zde převodovku rozebereme a naceníme opravu. V případě, že s cenovou nabídkou nebudete souhlasit, převodovku Vám zašleme zpět (budete hradit pouze rozebrání převodovky), nebo v opačném případě, že budete s cenovou nabídkou souhlasit, převodovku opravíme a také zašleme zpět. Náklady na zpětné zaslání již hradí zákazník.

Jak převodovku připravit k přepravě?

Převodovku zbavíme provozních kapalin, tak aby při přepravě nedošlo k úniku. Pokud možno převodovku vložíte na paletu nebo nádoby, tak aby nemohlo případným transportem dojit k poškození převodovky nebo jejich součástí (Za případné poškození, způsobené při přepravě nebere firma manualniprevodovky.cz zodpovědnost a doporučujeme si udělat fotodokumentaci převodovky před odesláním.) Do balíku nebo přímo na převodovku nalepte obálku a uveďte krátký průvodní dopis o jakou závadu se na převodovce nebo vozidle jedná a uveďte vin kod karoserie + Vaše kontaktní, případně i fakturační údaje + telefonní kontakt na Vás. Převodovku nemusíte  nikterak označovat adresním štítkem. Ten bude mít řidič přepravní společnosti u sebe a zásilku za Vás polepí. Tímto to pro Vás jako Zákazníka končí a následně budete telefonicky oznámeni o průběhu opravy Vaší převodovky.

Obecné informace a rozdělení převodovek:

1. Manuální převodovka – je nejběžnějším typem převodovky v osobních automobilech. Řidič manuálně mění převody pomocí spojky a řadicí páky.

2. Automatická převodovka – umožňuje změnu převodů bez nutnosti použití spojky ručně. Převody se mění automaticky dle potřeby.

3. Poloautomatická převodovka – kombinuje vlastnosti manuální a automatické převodovky. Řidič může měnit převody manuálně, ale bez nutnosti použití spojky.

4. Dvojspojková převodovka (DSG) – tento typ převodovky používá dva spojky, což umožňuje rychlejší a plynulejší změny převodů.

5. Cvt převodovka – nepoužívá pevné převodové stupně, ale kontinuálně mění převody, což umožňuje plynulejší akceleraci a menší spotřebu paliva.

6. Cvt se simulovanými převody – kombinuje vlastnosti cvt převodovky s možností simulování převodů jako u manuální převodovky.

7. Převodovka s řazením pádly – umožňuje řidiči měnit převody pomocí pádel za volantem, což zvyšuje pohodlí a kontrolu při řízení.