/Vyzvednutí převodovky ZDARMA
Vyzvednutí převodovky ZDARMA 2020-02-18T09:47:53+00:00

Potřebujete opravit nebo zrepasovat Vaši stávající převodovku? Můžete využít službu vyzvednutí převodovky kdekoliv po ČR a SK o kterou se postará Naše firma a doručení k Nám zaplatíme za Vás.

Jak služba vyzvednutí převodovky k opravě zdarma funguje?

Službu zprostředkováváme prostřednictvím přepravní společnosti Toptrans a pokud je požadavek odeslán do 15:00 hodin předchozího pracovního dne  svoz zpravidla proběhne následující pracovní den.  Po odeslání formuláře Vás budeme telefonicky nebo emailově kontaktovat pro potvrzení přijetí. Nasledně proběhne svoz zásilky k Nám do firmy a zde převodovku rozebereme a naceníme opravu. V případě, že s cenovou nabídkou nebudete souhlasit, převodovku Vám zašleme zpět (budete hradit pouze rozebrání převodovky), nebo v opačném případě, že budete s cenovou nabídkou souhlasit, převodovku opravíme a také zašleme zpět. Náklady na zpětné zaslání již hradí zákazník.

Jak převodovku připravit k přepravě?

Převodovku zbavíme provozních kapalin, tak aby při přepravě nedošlo k úniku. Pokud možno převodovku vložíte na paletu nebo nádoby, tak aby nemohlo případným transportem dojit k poškození převodovky nebo jejich součástí (Za případné poškození, způsobené při přepravě nebere firma manualniprevodovky.cz zodpovědnost) Do balíku nebo přímo na převodovku nalepte obálku a uveďte krátký průvodní dopis o jakou závadu se na převodovce nebo vozidle jedná a uveďte Vaše kontaktní, případně i fakturační údaje + telefonní kontakt na Vás. Převodovku nemusíte  nikterak označovat adresním štítkem. Ten bude mít řidič přepravní společnosti u sebe a zásilku za Vás polepí. Tímto to pro Vás jako Zákazníka končí a následně budete telefonicky oznámeni o průběhu opravy Vaší převodovky.